אודות טופ סינמה

אודות TOP CINEMA

טופ סינמה – פסגת הבית החכם

טופ סינמה, אשר הוקמה בשנת 2010, היא מהחברות המובילות בישראל בתחום הבית החכם, המספקת מענה מקיף ומקצועי ללקוחות המעוניינים לשדרג את איכות החיים עם מערכת בית חכם מתקדמת. טופ סינמה מלווה את לקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמוסדיים החל משלב האפיון ותכנון מערכת הבית החכם, דרך התקנת המערכת המתבצעת ע”י עובדי החברה ועד מתן שירותי תמיכה אדיבים, יעילים וזמינים, סביב השעון.

מומחיות שבאה מאהבה

טופ סינמה, נמצאת בבעלותו של לירן ענבר, אשר הפך את התחביב בו עסק למקצוע וצבר ניסיון של 20 שנה בחברות המובילות בישראל בתחום מערכות האודיו-וידאו, רשתות התקשורת והשליטה החכמה. לכן, אין זה מפתיע שגם כיום, אהבתו של לירן לתחום מרתק זה, באה לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים עליהם חתומה טופ סינמה.

טופ סינמה – מרכז ידע בתחום הבית החכם

טופ סינמה, בהנהגתו של לירן שמוביל אישית את תחום הפרויקטים והפיתוח העסקי, מהווה מרכז ידע בתחום הבית החכם בישראל, עבור בונים, משפצים, אדריכלים ומעצבי פנים. זאת בזכות הטכנולוגיות המתקדמות, הרכיבים האיכותיים מתוצרת המותגים המובילים בעולם, יכולת ההתאמה המושלמת של הפקודות והתרחישים לדרישות המשתמשים, השירות המהיר והאישי והמחירים ההוגנים והתחרותיים.

אולם תצוגה לאיכות חיים

אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה המרהיב והחוויתי של טופ סינמה ברמת השרון ולהכיר מקרוב את שפע הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים שיאפשרו לכם לשדרג את איכות החיים, ליהנות מתחושת ביטחון גבוהה ולחסוך בהוצאות האנרגיה – בלחיצת כפתור.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות, לחץ כאן >